Juventus –Atalanta mbyllet me rezultat të çmendur (VIDEO)

Juventus ka fituar 3:2 kundër Atalantas në kuadër të Kupës së Italisë.

Dybala, Mandzukic dhe Pjanic shënuan për Juventusin, ndërsa te Atalanta shënuan Konko dhe Latelat. /olle/