Juventus arrin marrëveshje për Mandzukic

Marrëveshje e arritur në mes të Juventusit dhe Mario Mandzukic.

Klubi i bardhëezi e ka mbyllur marrëveshjen për 18.000.000  milion euro shkuar Sportmediaset.it.

Nga Juventusi do të largohen Carlos Tevez dhe Fernando Llorente.