John iu bashkua Skënderbeut, por…

Pikërisht ashtu siç paralajmëroi Gazeta Olle dy ditë më parë, afrikani Oto John iu është bashkuar të enjten klubit të Skënderbeut.

Megjithatë, ai duket që nuk ka bindur korçarët për t’u ndalur te kampioni i Shqipërisë dhe është kthyer mbrapsht në Mitrovicë, shkruan “Panorama-Sport”, përcjellë “Olle”.

Ai do të mbetet te 89-shi edhe këtë stinor, ashtu në fakt edhe siç ishte marrëveshja mes klubeve.

Kujtojmë që John gjatë vjeshtës ishte golashënuesi më i mirë në Superligë me 11 gola.