Jave e 13 zhvillohet në mesjavë

Superliga do të vazhdojë ecurinë e saj edhe gjatë mesjavës. Do të kemi ndeshje në tri ditë. Ndeshjen hapëse të martën do ta bëjë Trepça ’89 – Llapit, ndërsa të mërkurën janë katër ndeshje. E ënjta dhe java e 13-të mbyllet me ndeshjen Drita – Feronikeli.

Edhe Liga e Parë do të zhvillojë të gjitha ndeshjet të mërkurën nga ora 14:00. /olle/

Orari

E martë

Trepça ’89 – Llapi (13:00)

E mërkurë

Liria – Gjilani (14:00)

Vushtrria –Besa

Drenica –Hajvalia

Prishtina- Istogu

E enjte

Drita – Feronikeli (14:00)