Jashanica e feston ditëlindjen, pas stërvitjes e pret befasia (FOTO)

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës së Skënderbeut, Bajram Jashanica, sot e ka festuar ditëlindjen e 26-të, transmeton GazetaOlle.com.

Qendërmbrojtësi që po shkëlqen me formën e tij, është befasuar nga shokët e tij te Skënderbeu teksa ditëlindja i është festuar me një tortë pas stërvitjes.

Fotografia e Bajram Jashanica

Në të njëjtën ditë, ditëlindjen e ka festuar edhe kapiteni Orges Shehit të cilit gjithashtu i është dorëzuar një tortë nga shokët e ekipit.

Kujtojmë se dhurata më e mirë për ta do të ishte një fitore eventuale ndaj Yong Boysit të enjten në kuadër të ndeshjes së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Evropës. /Gazeta Olle/

ja j