Ja si festuan Ronaldinho dhe Miss Serbia në Dubai

onaldinho nuk njihet vetëm për golat dhe spektaklin në fushën e lojës, por edhe festat e tij të çmendura. Më e fundit ka ndodhu në Dubai, aty ku ylli brazilian ka festuar bashkë me Miss Serbia 2009, Jelena Markoviç, transmeton Portali Albeu.

El Gaucho ndodhet me pushime në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe nuk mund të humbiste festën në diskotelën Vip Room dhe të shijonte festën pranë bukuroshes serbe.

 

209053

 

209055