Ja kush do ta fitojë sfidën Prishtina – Feronikeli dhe me cilin rezultat?

Mesfushori i Feronikelit, Behar Maliqi, dhe mbrojtësi i Prishtinës, Liridon Kukaj, ishin mysafirët e së premtes në edicionin sportive Arena në Tribuna Channel.

Të dy lojtarët u shprehën optimist para përballjes së të shtunës, që zhvillohet mes Prishtinës e Feronikelit.

Të dy lojtarët parashikuan edhe rezultatet, me të cilat do të fitojnë skuadrat e tyre.