Ja kur zhvillohen ndeshjet e Ligës së Kampionëve

Tashmë dihen tetë çiftet që do të na shoqërojnë në 1/16 e finales në Ligën e Kampionëve.

Ndeshjet e para do të zhvillohen në shkurt me 14/15 dhe 21/22, ndërsa ato kthyese me 7/8 e 14/15 mars, shkruan GazetaOlle.

ndeshjet 12