Cilët futbollistë kryen marrëdhënie seksuale me këtë modele? (FOTO)

Modelja nga Argjentina, Claudia Ciardone ka qenë në lidhje dashurie me tre futbollistë të mirënjohur.

Lionel Messi, Gonzalo Higuain dhe Carlos Tevez e ka pasur në krah bukuroshen në fjalë, zbulojnë mediet e huaja.

C CL CLA CLAU