Itali – Shqipëri, befasi në formacionet zyrtare

Italia dhe Shqipëria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për kualifikimet në Kupën e Botës.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave do të zhvillohet nga ora 20:45.