Ismet Munishi me urim special për fitoren e sotme

Vëllaznimi sot e ka mposhtur Vllazninë me rezultat të thellë 3:0.

Trajneri i gjakovarëve, Ismet Munishi, fitoren ia ka dedikuar vajzës së porsalindur të lojtarit të tij, Alban Dragusha.

“Fitoren ia dedikoj vajzës së porsalindur të Alban Dragushës dhe i dëshiroj jetë të gjatë dhe të lumtur”

“Albani luajti pas shumë ngarkesave qe pati. U vonua edhe në ndeshje por e pritem, sepse kemi nderin ta presim një lojtar si ky”, ka thënë Munishi për GazetaOlle.com.

Dragusha

Munishi dhe Dragusha kanë qenë së bashku edhe te Vushtrria, Hajvalia dhe Drita. /olle/