Ishte yll i filmave për të rritur: Ja si e feston golin e Watfordit ndaj Arsenalit, Mia Khalifa

Ish-ylli i filmave pornografikë, Mia Khalifa ka pirë të dielën birra për të festuar golin e Watfordit ndaj Arsenalit në barazimin 2:2 mes dy skuadrave.

“Unë mbështes të gjitha skuadrat, që luajnë kundër Arsenalit”, është shprehur Khalifa, transmeton zeri.

Ajo njihet si një tifoze e West Hamit.

Image

Rivaliteti famëkeq midis West Hamit dhe Arsenalit ka arritur në një pikë pa kthim, aq sa Khalifa, e veshur me fanellën e Watfordit, është bërë një mbështetëse e zjarrtë e kësaj skuadre, pavarësisht se skuadra e saj e zemrës është tjetër.