Ish-pjesëmarrësja e ‘Big Brother Albania’, konfirmon lidhjen me këtë futbollist (FOTO)

Ish-banorja, e cila u bë e famshme në programin “Big Brother”, Olta Sheta, motra e mbrojtësit që shqiptar në radhët e Laçit, Arjan Sheta, duket se është dashuruar me një koleg të vëllait.

Personi në fjalë është sulmuesi Armando Vajushi, i cili luan për Livornon. Duket qartë në foto që mes Oltës dhe Armandos ka diçka, por si futbollisti dhe bukuroshja kanë vendosur të mos e bëjnë publike lidhjen e tyre.

Sulmuesi Vajushi në karrierën e tij ka luajtur për Vllazninë, mirëpo asnjëherë nuk ka qenë në një skuadër me vëllanë e Oltës, Arjan Shetën.

Ai disa herë është ftuar edhe nga Kombëtarja shqiptare.

Untitled-2 Untitled-3