Ish futbollisti i kombëtares drejt Kinës

Elis Bakaj është dëshira e madhe e Tiranës në merkato, por ofertat nga jashtë për të nuk mungojnë.

Sipas “Panorama Sport”, një klub kinez i ligës së dytë i ofron mesfushorit 250 mijë euro, por kanë konkurrencë edhe nga skuadra të tjera.

bakaj 12

Sepahani në Iran, Gaziantepspori në Turqi dhe Perak, skuadra malajziane, janë të interesuara për Bajan, i cili shumë shpejt pritet të vendosë për të ardhmen.