Ish e fejuara e Getit dhe ish i dashuri i Elita Rudit po fejohen? (Foto)

Basketbollisti i njohur Dardan Berisha dhe bukuroshja Florenta Islami janë në lidhje së bashku dhe po kalojnë shumë mirë.

Ky fakt është dëshmuar në fotot e postuara në rrjetet sociale, por lajmin i cili qarkullonte në mediat rozë se ata janë fejuar e ka demantuar një burim i afërt me çiftin për Prive, shkruan lajmi.net

Ky burim ka treguar se dyshja janë shumë të dashuruar mes vete por diçka e tillë si fejesa ende nuk ka ndodhur  edhe pse në ditën në vazhdim mund të jetë e mundur.

Kujtojmë se Florenta ishte e fejuara e Getoar Selimit, ndërsa basketbollisti Dardan Berisha kishte në duar prezantuesen seksi, Elita Rudi./lajmi.net