Ish e dashura super-seksi e Januzajt, në lidhje me futbollistin e Premierligës

Pas aventurës që pati me sulmuesin Kosovar që e përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon t’i preferojë lidhjet me futbollistët.

Ajo është adhuruese e zjarrtë e Chelseat, skuadër që e ndjek thuajse çdo javë në stadium dhe pozon shpesh me bluzën e londinezëve, pasa ndeshjeve të rëndësishme.

Së fundi Charlotte ka deklaruar për një revistë angleze së është në një lidhje me një futbollist të Premier Ligës, por nuk ka preferuar të bëjë publik emrin.