Interesante: Kur PSG humb, ky lojtar e dënon të dashurën e tij në shtrat

Edhe pse në Spanjë ata nuk janë një çift i mirënjohur, marrëdhënia mes Kevin Trapp dhe Izabel Goulart është një nga marrëdhëniet më mediatike në botën e sportit dhe modës.

Edashura e portierit të Paris Saint-Germain, gjatë një interviste me Matheus Mazzaferën në kanalin e saj në Youtube, foli për zakonet seksuale të çiftit, duke zbuluar disa detaje.

Image result for kevin trapp izabel goulart

Goulart, 33 vjeç, tregon me krenari që ajo dhe Kevin Trapp rregullisht bëjnë seks “rreth katër ose pesë herë në javë”.

Në fakt, ajo deklaron se “pas një fitoreje të rëndësishme, mezi fle”, duke qeshur me rrëfimin e saj.

Image result for kevin trapp izabel goulart

Megjithatë, gjithçka ndryshon kur Paris Saint Germain nuk fiton: “Kur PSG humb një lojë të rëndësishme, e di që nuk duhet të pres ndonjë gjë. As edhe këmbë të larta ose të gjitha të brendshme të mia sexy nuk ndihmojnë, pas një humbje ne nuk kemi seks”. /Gazeta Olle/

Image result for kevin trapp izabel goulartImage result for izabel goulartImage result for izabel goulart