Inter dhe Juventus në luftë për të siguruar “Pirlon e Ri”

Inter dhe Juventus kanë disa shënjestra të përbashkëta për sezonin e ri, andaj do të zhvillojnë një garë të nxehtë. 
Nerazurët dhe ‘Zonja e Vjetër’ janë duke tentuar ta transferojnë Sandro Tonalin nga Brescia, përcjell GazetaOlle.

Brescia e di se nuk mund ta mbajë ë skuadër, andaj kërkon 40 milionë euro nga shitja e talentit italian.

Mesfushori po kalon nëpër një formë të lartë në këto dy sezonet e fundit në Serie B, andaj Inter dhe Juventus e duan transferimin e tij. /GazetaOlle/