Ilda zhvishet në banjo, “tërbohen” ndjekësit e saj në Instagram

Ilda Bejleri është një nga femrat më të bukura dhe shpeshherë të komentuara për fotografitë e nxehta dhe hijeshinë e saj.

Për më tepër edhe për faktin se puna e saj lidhet me një terren tërësisht mashkullor, siç është futbolli.

Këtë herë bukuroshja Ilda Bejleri ka publikuar në rrjete sociale një foto seksi dhe njëkohësisht provokuese nga tualeti.

Ajo është veshur kostum banje të zi.

Ilda pozon në mënyrë shumë sensuale.

Image result for ilda bejleri

Image result for ilda bejleri

 

Related image

Image result for ilda bejleri