Ilda po duket seksi (FOTO)

Moderatorja e ‘SuperSport’, Ilda Bejleri vazhdon të jetë ndër femrat skenike më të komentuara nga fansat e shumtë që ajo ka fituar.

Kështu, për të qenë gjithnjë sa më pranë tyre, bukuroshja poston foto të ndryshme në profilin e saj në “Instagram”.

Ilda, e njohur ndryshe dhe si një ndër gazetaret sportive më seksi në Shqipëri, di si të jetë në qendër të vëmendjes. Për këtë ajo kujdeset mjaft mirë për fizikun e saj sensual, duke u ushtruar në palestër, shkruan Panorama.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto teksa bën fitnes ku duken mjaft qartë format e saj trupore tejet seksi. Ku nuk kanë munguar komentet e shumta për këtë pjesë…

1 2 3