Ilda Bejleri kapet me futbollistin e Kombëtares

Gaztearja e “Super Sport”, IldaBejleri ka ndërmarr udhëtimin e radhës, për punë sigurisht.  Pas zërave të shumta se kishte një lidhje me Xherdan Shaqirin, ajo tashmë ka “peshkuar” një tjetër futbollistë të njohur.

Bëhet fjalë për Armando Sadikun, i cili është lojtari i radhës të cilën bukuroshja e “Digitalb” ka vendosur për ta intervistuar. Ajo ndodhet prej dy ditësh në Zurich, atje ku bomberi kuqezi luan dhe është rikthyer me gol gjatë kësaj fundjave.

Protagonisti i golit të vetëm në Europan do të rrëfejë githçka nga jeta e tij.

261800 261807