Ish-futbollisti i Prishtinës zbulon kurdisjen e ndeshjes Besëlidhja-Prishtina

Ish-futbollisti i Prishtinës, Valon Balidemaj, ka treguar për një tjetër kurdisje në futbollin kosovar.

Ai ka shkruar në Facebook për sfidën mes Prishtinës dhe Besëlidhjes, të cilën sipas tij, e bleu skuadra bardhekaltër, që po luftonte për titullin kampion, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Balidemaj ka shkruar që në atë sezon ishte i huazuar te Besëlidhja, skuadër që ia lëshoi ndeshjen Prishtinës.

Më poshtë e keni rrëfimin tronditës të tij.

cass