Igli Tare me vendim për futbollistin serb

Lazio nuk heq dorë lehtë.

Lazio kërkon shumë para për Sergej Milinkovic-Savic.

Igli Tare i ka kërkuar Juventusit 100 milionë euro dhe Ridrogio Bentacur, për t’ia dhënë serbin Savic, përcjellë “Lajmi.net”.

Mirëpo, ky propozim i Lazios ka qenë i papërballueshëm për Juventusin.

Interes për Savic kanë shprehur edhe disa klube të njohura nga Premierliga.