Ibrahimoviç ‘përzihet’ në boks

Edhe ylli i futbollit Zlatan Ibrahimovic ka qenë i pranishëm në Cardiff për të ndjekur meçin Joshua – Takam.

Ibra është parë edhe para meçit me Joshuan, pra është shok me të dhe bënte tifo për britanikun.

auto_sjsjs1509231857

“Eshte djalë i fortë ky, e din se çfarë bënë në punën e tij. Kam qenë optimist se do të fitoj dhe jam i lumtur për të ” . Këto kanë qenë fjalët e Ibrahimovic për Joshuan.

joshua takam

joshua takam