Hidhet shorti për gjysmëfinalen e Digitalb Kupës së Kosovës, këto janë çiftet

Është hedhur shorti i vlefshëm për gjysmëfinalet e Digitalb Kupës së Kosovës.

Prishtina, Vëllaznimi, Drenica dhe Vushtrria janë klubet që kanë arritur të kalojnë në këtë fazë.

28870792_10156935202238538_4517626457827524832_n

Pas shortit gjysmëfinalja e parë që pritet të jetë më interesante është ajo mes Drenicës dhe Vëllaznimit.

Ndeshja tjetër do të zhvillohet mes Prishtinës dhe Vushtrrisë.

Ndeshjet e para zhvillohen më 4 prill – ndeshja e kthimit me 18 prill. /Gazeta Olle/