Hysaj vazhdon pushimet e “çmendura” në SHBA, shikoni çfarë ka bërë me gruan sot (VIDEO

Elseid Hysaj po kalon disa ditë relaksi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me bashkëshorten e tij.

Mbrojtësi i Napolit dhe Kombëtares po shfrytëzon lejen që ka marrë nga klubi pas një viti shumë të lodhshëm.

Mbrojtësi’ kuqezi’ nuk e harron stërvitjen së bashku me bashkëshorten duke bërë ulje-­ngritje për të mbajtur sa më në formë shpinën.

“Stërvitje me pesha maksimale”, shkruan shkodrani në Instagram.