Herolind Shala shënon gol në Norvegji

Herolind Shala i cili po luan vazhdimisht te skuadra norvegjeze, Valerenga po shkëlqen këtë sezon, shkruan GazetaOlle.

Shala shënoi një gol fantastik në minutën e 30′ të takimit.

Kujtojmë që Shala dhuroi edhe një assist te goli i parë që u shënua nga Finne.

Ndeshja po zhvillohet dhe po kronometrohet minuta e 73′. /GazetaOlle/