Haxhimusa dhe e fejuara e tij, po e shijojnë në maksimum pushimin në Turqi (FOTO)

Futbollisti i Gjilanit, Betim Haxhimusa, është duke i shijuar në maksimum pushimet e tij me të fejuarën, Rrita Ibrahimi, shkruan Gazetaolle.com.

Haxhiumusa i cili ka shkëlqyer në edicionin e fundit në Vala Superligën e Kosovës në futboll, po i kalon pushimet e merituara në plazhet e Turqisë.

Image may contain: 2 people, people smiling, sunglasses, close-up and outdoor Image may contain: 2 people, people smiling, outdoor

Nga fotografitë të postuar në rrjete sociale, shihet se Betimi dhe Rrita janë duke kaluar për mrekulli. /Gazetaolle.com

 

Image may contain: 1 person, swimming Image may contain: 1 person, standing and outdoor Image may contain: 2 people, people smiling, outdoor