Haxhi Krasniqi merr një goditje të madhe së fundi nga aspekti personal

Boksieri i famshëm kosovar, Haxhi Krasniqi ka marr goditjen më të madhe të kohëve të fundit. Krasniqi duket se po i ndan rrugët me Heidi Lushtakun.

Lidhja e tyre disavjeçare po shihet se është drejt fundit ngase Krasniqi ka fshirë të gjitha fotografitë me Heidin dhe konfirmimin e lidhjes me të, shkruan Indeksonline.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe bukuroshja drenicake.

Ajo ka lënë vetëm një fotografi me bokiserin me një person të dashur të familjes në mes.

Shpresojme që kjo fotografi të jetë shenjë rikthimi mes çiftit.

Haxhi Krasniqi merr goditjen të madhe, drejt ndarjes me Heidi Lushtakun?