Hashani ka një mesazh për Intelektualët dhe Hajvalinë! (VIDEO)

Erdin Hashani ishte i ftuar në emisionin Arena në Tribuna Channel, bashkë me trajnerët Arbnor Morina e Sami Sermaxhaj.

Mbrojtësi i Dritës, vlerësoi lart lojën e Prishtinës të shtunën, derisa tha se barazimi do të ishte real.

Ai foli edhe për tifozët Intelektualët, si dhe ndeshjen e ardhshme me Hajvalinë, ku do të kthehet për herë të parë në Kizhnicë, që prej largimit në gusht të vitit të kaluar.