Harrojeni Mis BumBumin, gjyqtarja braziliane është jashtëzakonisht tërheqëse

Përveç Neymarit, populli brazilian tani ka edhe një tjetër idol.

Modelja, Denise Bueno, e cila admirohet nga brazilianët, tashmë është bërë edhe gjyqtare e futbollit, përcjellë ”GazetaOlle.com”.

Ajo kishte rolin e anësores në ndeshjen amatore ndërmjet Desires dhe Sportingut në kuadër të futbollit brazilian.

Bueno kishte veshje provokative si dhe pa sytjena duke i ”çmendur” edhe futbollistët.

nintchdbpict000317514929

Në një foto të bërë bashkë me lojtarë dhe gjyqtarë, dy lojtarë u panë se nuk mund t’i ndanin sytë nga gjyqtarja e bukur.

Pas kësaj ndeshje, ajo pritet të bëj famë të madhe si edhe në Intagram duke fituar ndjekës të shumtë.

Pa asnjë dyshim, Bueno tani do t’i bëjë rivalitet missit, BumBum, Suzy Cortez. /Gazeta Olle/

dd-composite-roberto-carlos-aston-villa

2626397obj-js868720