Hapoeli shokon Interin në “San Siro” (VIDEO)

Klubi italian Inter, është shokuar nga Hapoeli duke u mposhtur në “San Siro”, në ndeshjen që u zhvillua në kuadër të Ligës së Evropës. 

Mysafirët mposhtën italianët me rezultat të pastër, 2:0.

Golat për Hapoelin në këtë sfidë i shënuan Miguel Vitor dhe Maor Buzaglo. /Olle

http://www.dailymotion.com/video/x4td3rg_miguel-vitor-goal-hd-inter-0-1-hapoel-be-er-sheva-15-09-2016_sport

http://www.dailymotion.com/video/x4td67j_maor-buzaglo-goal-hd-inter-0-2-h-beer-sheva-15-09-2016_sport