Guardiola i lumtur me Agueron

Pas shumë zërave se Pep Guardiola dhe sulmuesi Kun Aguero kanë prishur marrdhëniet një gjë të tillë e ka mohuar vet trajneri spanjoll për mediat angleze përcjell GazetaOlle.com

Guardiola ka thënë se Aguero është një lojtar special

“Jam shumë i lumtur me të ai është një futbollist special”, u shpreh Pep