Graniti dhe Leonita në kostume të damës (FOTO)

Mesfushori i Përfaqësueses së Zvicrës dhe Arsenalit, Granit Xhaka, i ka dhënë fund beqarisë, përcjellë Gazetaolle.com.

Granit Xhaka ka publikuar fotografitë e tij të realizuar me kostumet e dasmës.

Ai ka postuar kostume të dasmës me të fejuarën e tij, Leonita Mekaj.

Më parë çifti në fjalë janë fejuar. /Gazetaolle.com

 Image may contain: one or more people, wedding and outdoor Image may contain: 2 people, people standing, wedding and indoor Image may contain: one or more people and indoor