Granit Xhaka me babain dhe të fejuarën (FOTO)

Mesfushori Granit Xhaka, ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Facebook’ me ç’rast ka shkruar se është i lumtur me familjen e tij, përcjellë Gazetaolle.com.

Ai ka publikuar foto me babain e tij Ragipin dhe të fejuarën e tij Lonitën duke shkruar: “Çaste të lumtura me familjen”.

Futbollisti nga Prishtina po shkëlqen me Arsenlin dhe Përfaqësuesen e Zvicrës. /Olle

Xhaka