Granit Xhaka martohet me Leonita Lekajn, e pranzonton këtë mënyrë

Mesfushori nga Kosova i Përfaqësueses së Zvicrës dhe Arsenalit, Granit Xhaka, është martuar me Leonita Lekajn.

Vet Xhaka e ka konfirmuar lajmin përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’, përcjellë GazetaOlle.com.

Ai postoi një foto gjatë kurorëzimit.

Xhaka shkroi se prej sot, Leonita është zonja Xhaka. /Gazeta Olle/

received_10156296181213641