Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita sot janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë e ka konfirmuar vetë Xhaka përmes një postimi në Facebook, duke i uruar mirëseardhje vajzës, fëmijës së tyre të parë.

“Mirë se vjen princesha jonë e vogël. Nëna dhe babi të duan shumë”, ka shkruar Xhaka.