Gonzalo Higuain është bërë burrë?!

Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain, është në pushime me familjen e tij. ‘El Pipita’ si duket është ‘martuar’ në fshehtësi të plotë.

Sulmuesi i Juventusit ka postuar një video gjatë pushimeve në rrjetin social Instagram, në të cilën luan volejboll në rërë me miqtë e tij, transmeton Gazeta Olle.

Image result for gonzalo higuain and Lara Wechsler

Ndërkohë, në këtë video ‘El Pipita’ jep një përshkrim të pushimeve që po i kalon me miqtë e tij dhe familjen, teksa e definon të dashurën e tij, Lara, si “grua”.

Image result for gonzalo higuain and Lara Wechsler

Këtu qëndron misteri, pasi Gonzalo është në partneritet me Lara Wechsler, por asgjë nuk dihet për ndonjë martesë. Ndoshta është një gabim i parëndësishëm. Ndoshta në vend … /Gazeta Olle/

Image result for Lara WechslerRelated imageRelated image