Golat dhe rastet nga spektakli i Kosovës U21

Kosova U21 mbrëm ka shenuar fitore të lartë me rezultat 3 me 1 ndaj Kombëtarës së Turqisë U21.

Golat për Kosovën i shenuan Xhemajli, Daku e Kastrati, shkruan GazetaOlle.com.

Ky i fundit dhuroj spektakël në fushë duke qenë protagonist kryesor në ndeshje.

Tashmë është publikuar edhe përmbledhja e ndeshjes së djeshme ku mund ti shihni gjitha aksionet që kishte Kosova por edhe Turqia.

Me këtë fitore, Kosova U21 tashmë ka gjashtë pike dhe gjindet në poziten e pare./GazetaOlle