‘Godet’ Skënderbeu, është pranë këtij futbollisti

Mesfushori nga Maqedonia, Ferhan Hasani që aktivizohet me Shkëndijën e Tetovës, flitet se ka arritur një akord me Skënderbeun dhe do veshe fanellën bardhekuqe sezonin tjetër.

Lajmi konfirmohet nga ‘Superliga shqiptare’.Hasani është një nga lojtarët më të njohur në Maqedoni ndërkohë që ka bërë karrierë edhe jashtë vendit. /Olle