Godet Gjilani, arrin marrëveshje me këta dy futbollistë

Gjilani ka vazhduar kontratat me dy lojtarët më të mirë të tyre në sezonin e kaluar, Betim Haxhimusën dhe Gzim Rusin.

Haxhimusa dhe Rusi i ishin bashkuar Gjilanit sezonin e shkuar ku u paraqitën mjaft mirë.

Vazhdimin e marrëveshjes e ka konfirmuar klubi, përmes një komunikate në faqen e tyre në facebook.

Më parë Gjilani kishte vazhduar edhe me portierin Faton Maloku. /olle/

betimi  11