Gjyqtari Besfort Kosumi zbulon se çfarë i ndodhi me bukuroshet që bënë ‘bum’ në EURO 2016 (VIDEO)

Rike Koci dhe Irid Oxa u bënë të famshme duke tërhequr vëmendjen e shumë fotografëve në ndeshjen Francë – Shqipëri.

Ato u bënë tifozet më seksi të Kombëtares, ku vëmendje të madhe iu kushtoi edhe UEFA.

Mirëpo, në një foto, bashkë me to ishte edhe gjyqtari i mirënjohur kosovës, i shpallur më i miri nga FFK-ja për vitin 2014, Besfort Kosumi.

Ai në cilësinë e tifozit, kishte vënë plisin në kokë, derisa rastësia kishte ndodhur të jetë afër Rikes dhe Iridit në tribuna.

Kosumi ka zbuluar për emisionin Arena në Tribuna Channel, se si u ndje në ato momente, kur u rrethua nga dhjetëra fotografë.

besforti