Gjyqtarët në Superligën dhe Ligën e Parë të juniorëve

Superliga – Juniorët

Java   8

E shtunë

Vëllaznimi – Drita

(V. Selmanaj, G. Jahaj, A. Bacaj)

Rilindja – Flamurtari

(F. Sadriu, E. Ferati, B. Derguti)

E diel

Feronikeli – Drenica

(L. Fejza, L. Selmani, A. Zhegrova)

  1. Sadiku – 2 Korriku

(E. Jonuzi, V. Hoxha, P. Hyseni)

E hënë

Prishtina – Besa

(F. Dogani, P. Burrniku, N. Bajrami)

Istogu – Llapi (13:30)

(Ad. Krasniqi, L. Ademqaj, Ard. Halilaj)

Trepça’89 – Liria

(B. Gashi, G. Koci, M. Boshnjaku)

Liga e Parë – Juniorët

Java 4

E diel

Trepça – F. Kosova

(L. Bunjaku, B. Raqi, K. Krasniqi)

KEK-u – Gjilani

(K. Pantina, I. Zejnullahu, E. Emini)

E hënë

Ferizaj – Ballkani

(Z. Rrahimi, F. Jakupi, M. Kadrija)

Gjakova – Ereniku

(E. Tahiri, F. Sadiku, A. Hamza)

(Të gjitha ndeshjet fillojnë në orën 11:00)