Gjyqtarët e Kupës së Kosovës, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë delegimin e ndeshjeve të Kupës së Kosovës.

Genc Nuza do të jetë gjyqtar kryesor në sfidën mes Trepçës ’89 dhe Llapit, përcjellë Gazeta Olle.

Selim Isufi do të drejtojë sfidën mes Ballkanit dhe Gjilanit.

Ndërkohë, gjyqtari i rikthyer nga suspendimi, Bajram Gashi, do të jetë bilbili kryesor i ndeshjes Vëllaznimi-Rahoveci.

Më poshtë i keni çiftet komplete dhe gjyqtarët. /Gazeta Olle/