Gjyqtarët e javës së 3-të në Ligën e Parë

Përveç Ipko Superligës, ndeshje këtë fundjavë do të luhen edhe në Ligën e Parë.

Në fakt, divizioni i dytë më i mirë i futbollit kosovar këtë fundjavë luan xhiron e tretë, shkruan Gazeta Olle.

Ardit Halilaj është caktuar gjyqtar i ndeshjes mes Ramiz Sadikut dhe Vëllaznimit, ndërsa Lirim Gashi në Besa-Dardana.

Lista e plotë: