Gjyqtarët e fundjavës, ja kush i drejton sfidat vendimtare për titull e barazh

FFK ka deleguar gjyqtarët e ndeshjeve të fundjavës në Superligë.

Sfida Prishtina-Llapi gjykohet nga Genc Nuza, përcjellë “Olle”.

Besfort Kosumi ndanë drejtësinë në ndeshjen mes Feronikelit dhe Dritës.

Më poshtë i keni gjyqtarët dhe orarin e sfidave.