Gjilani rrezikon të mbetet pa lojtarë

Gjilani është kthyer në Supermarket nga klubet e Superligës.

Gazetaolle.com mëson se shumë lojtarë kryesor të klubit janë duke kërkuar largimin.

Ferizja, Drita dhe Prishtina janë disa nga skuadrat që kanë piketuar më të mirët e klubit bardhëekuq, që nuk arriti të mbetet në luftë për titull.

Gjilani edhe pse transferoi shumë lojtarë e mbylli në pozitën e gjashtë. /olle/