Gjesti i Simeones pas lëndimit të Torres, po çmend internetin (FOTO)

Fernando Torres ka fituar vetëdijen eplotë dhe po flet. Këto janë informacionet e fundit të medieve spanjolle, që raportojnë se sulmuesi po dërgohet në spital.

Se lëndimi i Torres ishte tronditës, e tregon edhe kjo fotografi e Diego Simeones, i cili lutej për sulmuesin spanjoll.

Fotoja e teknikut argjentinas po bën xhiron e botës në rrjetet sociale.

auto_TKKTK1488492491