Giurgiu-Roma, befasi në formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Astra Giurgiu dhe Romës, e cila fillon në ora 19:00 në Ligën e Evropës.

Giurgiu: Pas pak.

Roma: Alisson; Emerson, Vermaelen, Jesus, Seck; Gerson, Strootman; Peres, Totti, El Shaarawy; Iturbe.