Genta tregon fotografinë e martesës me basketbollistin

Plot tetë vjet kaluan dhe i dhanë i fund beqarisë para tre muajve.

Po kalojnë një jetë për merak dhe me respekt të ndërsjellë. Genta Domi, skiatore e Gjakovës dhe trajner e kombëtares së Kosovës, u martua me basketbollistin Adrian Hoxhën.

“Pas 8 vite kurorëzuam dashurin e martesë”, thotë Genta për gazetën kombëtare “Bota sot”. E veçanta është fotografia që ajo ka dërguar për lumturinë që ka me bashkëshortin e saj.  Adriani ka qenë basketbollist i ABS Vëllaznimit nga Gjakova